Фильтр по регионам
Участники операции
Яндекс.Метрика
список ВВС Украины

12.10.2016



пп
Посада Військове
звання
Прізвище, ім"я, по батькові № посв. про відрядж. Дата
прибуття
1 Командир частини полковник Коваленко
Микола Миколайович
262 19.06
2 Заступник командра частини полковник Чиж
Сергій Тадеушевич
267 19.06
3 Старший штурман частини п/п-к Герус
Ігор Павлович
263 19.06
4 Начальник розвідки - старший льотчик п/п-к Булацик
Євген Богданович
264 19.06
5 Начальник повітряно-вогневої та тактичної підготовки п/п-к Антонов
Андрій Анатолійович
268 19.06
6 Командира авіаційної ескадрильї п/п-к Поздняков
Віктор Вікторович
360 01.07
7 Льотчик авіаційної ланки авіаційної ескадрильї п/п-к Ошкало
Валерій Миколайович
336 01.07
8 Льотчик авіаційної ланки авіаційної ескадрильї п/п-к Самокіш
Валерій Вікторович
335 01.07
9 Старшому штурману авіаційної ланки авіаційної ескадрильї майор Герус
Костянтин Павлович
334 01.07
10 Штурман - програміст частини майор Шуляк
Віталій Миколайович
266 19.06
11 Помічник штурмана авіаційної ескадрильї майор Трошин
Олександр Анатолійович
265 19.06
12 Заступник командира авіаційної ескадрильї майор Кірєєв
Юрій Олександрович
363 02.07
13 Начальник зв"язку - штурман авіаційної ескадрильї капітан Вільчинський
Олександр Олександрович
364 02.07
14 Штурман авіаційної ескадрильї капітан Мельник
Евген Миколайович
337 01.07
15 Старший штурман авіаційної ланки авіаційної ескадрильї капітан Карачов
Олександр Анатолійович
269 19.06
16 Штурман авіаційної ескадрильї капітан Чехун
Роман Георгійович
361 01.07
17 Штурман авіаційної ланки авіаційної ескадрильї старший лейтенант Черкашин
Сергій Миколайович
306 19.06
18 Штурман авіаційної ланки авіаційної ескадрильї лейтенант Остапенко
Олексій Георгійович
305 19.06
19 Заступник командира частини з інженерно-авіаційної служби - начальник інженерно-авіаційної служби п/п-к Бойченко
Олександр Анатолійович
285 19.06
20 Заступник начальника технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки по роботі з особовим складом майор Левченко
Олександр Сергійович
316 19.06
21 Заступник начальника інженерно-авіаційної служби майор Гаврилюк
Валерій Валентинович
312 19.06
22 Старший інженер інженерно-авіаційної служби майор Кір"янов
Юрій Геннадійович
313 19.06
23 Старший інженер інженерно-авіаційної служби майор Золотун
Сергій Андрійович
286 19.06
24 Старший інженер інженерно-авіаційної служби майор Савєльєв
Віталій Євгенович
363 01.07
25 Заступник командира авіаційної ескадрильї з інженерно-авіаційної служби - начальник інженерно-авіаційної служби майор Калішенко
Віктор Леонідович
287 19.06
26 Начальник групи регламенту та ремонту авіаційного озброєння технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки капітан Корвацький
Анатолій Володимирович
314 19.06
27 Начальник технічно-експлуатаційної частини інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї капітан Шумейко
Володимир Валерійович
315 19.06
28 Начальник технічно-експлуатаційної частини інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї капітан Загороднюк
Юрій Олександрович
331 01.07
29 Начальник пункту збору та обробки інформації центру обробки розвідувальної інформації капітан Зозуля
Андрій Богданович
302 19.06
30 Начальник групи підготовки та регламенту висотного обладнання та спеціального спорядження капітан Цибульський
Олег Миколайович
358 01.07
31 Начальник обслуги обслуговування радіоелектронного обладнання інженерно-авіаційної служби ае капітан Моссоров
Юрій Леонідович
288 19.06
32 Начальник обслуги обслуговування авіаційного ПрНК інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї капітан Лемеха
Дмитро Юрійович
289 19.06
33 Начальник обслуги обслуговування засобів радіоелектронної боротьби інженерно-авіаційної служби ае капітан Чайка
Юрій Леонідович
290 19.06
34 Начальник обслуги обслуговування авіаційного обладнання інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї капітан Рачок
Руслан Володимирович
291 19.06
35 Начальник обслуги обслуговування авіаційного озброєння інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї капітан Хомюк
Володимир Петрович
292 19.06
36 Начальник обслуги обслуговування літаків, двигунів та засобів аварійного покидання літака капітан Вірьовка
Дмитро Григорович
295 19.06
37 Начальник групи підготовки та регламенту гальмувальних парашутних систем капітан Комар
Олег Валентинович
296 19.06
38 Начальник обслуги обслуговування засобів розвідки інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї капітан Попик
Дмитро Михайлович
298 19.06
39 Начальник обслуги обслуговування авіаційного обладнання інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї капітан Кальмуцький
Валерій Васильович
297 19.06
40 Інженер групи підготовки та регламенту контрольно-записувальної апаратури та обробки інформації капітан Рябчун
Ігор Іванович
330 01.07
41 Начальник пункту збору та обробки інформації центру обробки розвідувальної інформації капітан Коваленко
Андрій Петрович
272 19.06
42 Начальник лабораторі пункту збору та обробки інформації центру обробки розвідувальної інформації капітан Хмельков
Сергій В"ячеславович
303 19.06
43 Старший технік обслуги обслуговування авіаційного озброєння інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї капітан Бевз
Віктор Михайлович
293 19.06
44 Старший технік обслуги обслуговування авіаційного озброєння інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї капітан Чайка
Валерій Дмитрович
294 19.06
45 Старший технік обслуги обслуговування авіаційного озброєння інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї капітан Шидіч
Андрій Анатолійович
299 19.06
46 Старший технік обслуги обслуговування авіаційного ПрНК інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї капітан Бірук
Андрій Васильович
327 01.07
47 Старший авіаційний технік інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї капітан Вернигора
Іван Михайлович
328 01.07
48 Старший авіаційний технік інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї капітан Сирота
Валерій Володимирович
329 01.07
49 Старший авіаційний технік інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старший лейтенант Вознюк
Артем Леонідович
324 01.07
50 Старший авіаційний технік інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старший лейтенант Шишкін
Олександр Іванович
323 01.07
51 Старший технік обслуги обслуговування авіаційного обладнання інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старший лейтенант Ябчанка
Олег Петрович
301 19.06
52 Старший авіаційний технік інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старший лейтенант Драчук
Олександр Володимирович
307 19.06
53 Старший авіаційний технік інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старший лейтенант Петросюк
Віталій Володимирович
308 19.06
54 Старший технік обслуги обслуговування радіоелектронного обладнання інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старший лейтенант Ватащук
Олександр Васильович
309 19.06
55 Старший технік групи підготовки та регламенту контрольно-записувальної інформації та обробки інформації старший лейтенант Мельник
Руслан Олександрович
310 19.06
56 Старший технік обслуги обслуговування радіоелектронного обладнання інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старший лейтенант Іванов
Ігор Володимирович
300 19.06
57 Начальник лабораторі пункту збору та обробки інформації центру обробки розвідувальної інформації старший лейтенант Тупчієнко
Андрій Анатолійович
274 19.06
58 Начальник лабораторі пункту збору та обробки інформації центру обробки розвідувальної інформації старший лейтенант Мізернюк
Сергій Олександрович
276 19.06
59 Старший технік лабораторі пункту збору та обробки інформації центру обробки розвідувальної інформації старший лейтенант Плахотній
Сергій Володимирович
275 19.06
60 Старший технік обслуги обслуговування фотообладнання інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старший лейтенант Серяков
Олексій Ігорович
317 19.06
61 Старший технік обслуги обслуговування фотообладнання інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старший лейтенант Юхимович
Олександр Петрович
318 19.06
62 Старший авіаційний технік інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старший лейтенант Петров
Сергій Сергійович
319 19.06
63 Старший технік групи регламенту та ремонту авіаційного ПрНК технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки старший лейтенант Тараненко
Олексій Іванович
321 19.06
64 Інженер групи регламенту та ремонту авіаційних двигунів технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки старший лейтенант Вітвіцький
Олександр Казимірович
322 19.06
65 Начальник лабораторі пункту збору та обробки інформації центру обробки розвідувальної інформації старший лейтенант Трубецький
Володимир Олександрович
304 19.06
66 Старший авіаційний технік групи регламенту та ремонту літаків технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки старший лейтенант Содома
Михайло Васильович
320 19.06
67 Технік групи регламенту та ремонту авіаційного озброєння технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки старший лейтенант Давлатов
Файзулло Хабібуллович
325 01.07
68 Технік лабораторі пункту збору та обробки інформації центру обробки розвідувальної інформації старший прапорщик Степанишен
Михайло Петрович
199 19.06
69 Технік обслуги обслуговування авіаційного озброєння інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старший прапорщик Пуштук
Юрій Феліксович
208 19.06
70 Технік обслуги обслуговування авіаційного ПрНК інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старший прапорщик Маринчак
Олександр Григорович
209 19.06
71 Старший механік групи підготовки та регламенту контрольно-записувальної апаратури та обробки інформації старший прапорщик Левков
Антон Анатолійович
319 19.06
72 Технік обслуги обслуговування літаків, двигунів і засобів аварійного покидання літака інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старший прапорщик Скорий
Ігор Васильович
217 19.06
73 Технік групи регламенту та ремонту радіоелктронного обладнання технічно-експлуатаційної частини авіаційної техніки прапорщик Брухальський
Олег Володимирович
218 19.06
74 Технік обслуги обслуговування засобів радіоелектронної боротьби  інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї прапорщик Комара
Ігор Степанович
198 19.06
75 Технік обслуги обслуговування авіаційного озброєння інженерно-авіаційної служби ае прапорщик Герасимчук
Юрій Миколайович
211 19.06
76 Технік обслуги обслуговування авіаційного озброєння інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї прапорщик Франчук
Олександр Петрович
212 19.06
77 Авіаційний механік інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї прапорщик Тарасевич
Юрій Вікторович
213 19.06
78 Технік обслуги обслуговування авіаційного обладнання інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї прапорщик Бровчук
Сергій Михайлович
210 19.06
79 Технік лабораторі пункту збору та обробки інформації центру обробки розвідувальної інформації прапорщик Янчицький
Володимир Олександрович
200 19.06
80 Технік лабораторі пункту збору та обробки інформації центру обробки розвідувальної інформації прапорщик Кулалаєв
Олег Валерійович
201 19.06
81 Технік обслуги обслуговування засобів радіоелектронного обладнання  інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї прапорщик Дудка
Сергій Васильович
235 01.07
82 Технік групи підготовки та регламенту гальмувальних парашутних систем прапорщик Гонта
Віктор Андрійович
236 01.07
83 Технік обслуги обслуговування авіаційного озброєння інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї прапорщик Журбєй
Віктор Володимирович
234 01.07
84 Авіаційний технік інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї прапорщик Болдаревський
Дмитро Володимирович
237 01.07
85 Технік групи підготовки та регламенту засобів об’єктивного контролю та оцінки технічного стану ПрНК прапорщик Бондар
Олександр Петрович
238 01.07
86 Старший авіаційний механік інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старшина Литвинюк
Юрій Васильович
214 19.06
87 Технік лабораторі пункту збору та обробки інформації центру обробки розвідувальної інформації старший
сержант
Віннічук
Олег Васильович
202 19.06
88 Авіаційний технік інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї сержант Благодир
Олександр Анатолійович
203 19.06
89 Водій - механік групи підготовки та регламенту контрольно-записувальної апаратури та обробки інформації сержант Товарков
Василь Олександрович
216 19.06
90 Старший авіаційний механік інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї сержант Худик
Віктор Миколайович
232 01.07
91 Механік обслуги обслуговування авіаційного озброєння інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї сержант Проскурін
Олександр Іванович
231 01.07
92 Авіаційний механік інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї сержант Артемчук
Олег Васильович
230 01.07
93 Старший авіаційний механік інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї молодший сержант Люблінський
Володимир Вікторович
239 01.07
94 Механік обслуги обслуговування авіаційного обладнання інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старший солдат Гвоздков
Павло Сергійович
228 01.07
95 Механік обслуги обслуговування авіаційного озброєння інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї старший солдат Антощук
Дмитро Анатолійович
229 01.07
96 Водій - лаборант лабораторі пункту збору та обробки інформації центру обробки розвідувальної інформації старший солдат Болкун
Віктор Іванович
194 19.06
97 Механік обслуги обслуговування авіаційного озброєння інженерно-авіаційної служби авіаційної ескадрильї рядовий Комфорович
Дмитро Васильович
215 19.06
98 Водій - механік групи підготовки та регламенту гальмувальних парашутних систем рядовий Школьний
Сергій Олексійович
205 19.06
Новостная лента